| Kancelaria adwokacka, adw. Krzysztof Szyszka

KLIENCI BIZNESOWI

obraz przywitanieCelem Kancelarii jest wskazanie i wdrożenie rozwiązań, które zapewniają naszym klientom optymalne bezpieczeństwo w wielu obszarach prawnych. Prawo, ze względu na ilość i wieloznaczność aktów prawnych jest obszarem trudnym do zdefiniowania,  dlatego Kancelaria oferuje stałą obsługę  klientów instytucjonalnych we wszystkich sferach prowadzonej działalności gospodarczej. Proponowane rozwiązania problemów prawnych są skupione  przede wszystkim na prowadzeniu obsługi w sposób przejrzysty i zrozumiały dla klienta.  Klient prowadzący działalność gospodarczą jest traktowany jak partner, z którym kancelaria jest w stałym kontakcie.>

Wykorzystywane przez Kancelarię metody nie ograniczają się tylko do klasycznego postępowania sądowego i egzekucyjnego. Odwołujemy się też m.in. do instytucji z zakresu prawa karnego w przypadku gdy doszło do naruszenia prawa w tym zakresie, zwiększając tym samym skuteczność naszych działań. Negocjujemy warunki współpracy indywidualnie uwzględniając rodzaj zleconych nam spraw po to aby dopasować je do aktualnych potrzeb Klientów.

W sprawach tych współpracujemy z doświadczonymi i skutecznymi komornikami. Kancelaria naszym klientom stara się zagwarantować pełny zakres usług prawnych, oferuje bieżące wyczerpujące porady prawne, konsultacje, negocjacje oraz zapewnienie stałego kontaktu.